Parametrics
Absolute maximum ratings: (1)Storage temperature: –40 to 125 ℃; (2)Offset voltage between any of the following pins: VCC_CORE –0.3 to 0.3 V; (3)Offset voltage between any of the following pins: VCC_SRAM –0.3 to 0.3 V; (4)Offset voltage between any of the following pins: VCC_MEM –0.3 to 0.3 V; (5)Offset voltage between any of the following pins: VCC_IO –0.3 to 0.3 V; (6)Offset voltage between VCC_LCD<0> and VCC_LCD<1>: –0.3 to 0.3 V.
Features
Diagrams
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 NHPXA270C5C520 |
 IC MPU 32BIT 520MHZ 356-PBGA |
 Data Sheet |
 Negotiable |
Quantity | ||||
 NHPXA270C5C312 |
 IC MPU 32BIT 312MHZ 356-PBGA |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 NHPXA270C5C416 |
 IC MPU 32BIT 416MHZ 356-PBGA |
 NHPXA270C5C520 |
 IC MPU 32BIT 520MHZ 356-PBGA |